Toplu Mail

ajanshizmetleri-toplu mail

İnbox Mail Gönderimi

Anlaşmalı olduğumuz yasal ve onaylı yurtdışı bağlantılı servis sağlayıcılarımız ile, tüm toplu mail gönderimi , %95 oranla Gelen Kutusuna (inbox) iletilmektedir. Mail gönderimlerinizi istediğiniz mail adresiniz ile yapabilmektesiniz.

Ücretsiz Html Tasarım Desteği

Tüm müşterilerimiz için mail pazarlama hizmetinizde ücretsiz olarak mailinizin tasarım desteğini vermekteyiz. Yazı ve resimlerin tarafımıza gönderilmesiyle mailing şablonunuz ücretsiz hazırlanarak onayınıza sunulmaktadır. Onayınız ile hesabınıza yüklenmektedir.

Tetikleyiciler

Ücretsiz Hedef kitle analizi ve uygun profillerde data desteği ile yeni müşteri dönüşleri sağlanabilmektedir. Toplu mail adresleri ve mail tetikleyicileri vasıtasıyla; Müşterilerinizin ilgi duyduğu konular, link tıklamaları ile otomatik izlenmekte, detaylı bilgileri anında gönderilebilmektedir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik bizim en önemli politikalarımızdan biridir. Müşterilerimizin, kimliklerine ve özelliklerine dair herhangi bir bilgiyi hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşmayız. Bu kapsamda, tüm verilerinizin güvenliği, sözleşmemiz ile korunma altına alınmıştır. Ayrıca; Alıcının gönderiyi tekrar almaması için mail reddetme hakkını sağlanmaktayız.

Doğru ve Anlık Raporlama

Gönderdiğiniz toplu mail listelerinizin okunup, okunmadığını anlık olarak takip edebilir,kimlerin gönderinizden web sitenize geldiğini, kimlerin gönderim listenizden çıktığını inceleyebilirsiniz. Ayrıca otomatik tetikliyiciler oluşturarak, iletiniz içerisindeki ilgili linkler tıklandığında o konuyla ilgili otomatik hazır email şablonlarının gönderimi yapabilirsiniz.

Anti Spam Politikası

CAN SPAM (Controlling the Assault of Non-Solicited Pornography and Marketing Act) yasaları her ne kadar Spam problemlerini azaltmak için doğru bir adımsa da, yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Bizim Spam anlayışımız çoğu ülkede yasaların ötesine geçmektedir ve gerçek izinli toplu mail, email marketing pazarlamasını başarıyla gerçekleştirmekteyiz.