Google Reklamı

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

 

Google Adwords Reklamı Nedir?

Google Adwords Reklamları, dijital dünyanın markalara sunduğu büyük avantajlardan biridir. İnternetin önemi ve kullanım oranlarını değerlendirdiğimizde dijital alanın her saniye daha fazla değerlendiğini görüyoruz. Hemen hepimiz araştırdığımız bir sinema salonu, almak istediğimiz bir çanta ya da gitmek istediğimiz bir kurs ile alakalı olarak öncelikle internette arama gerçekleştiriyoruz. Böylelikle aramak istediğimiz alanın liderleri ve bilgileri ile karşılaşıyoruz. Bu bizleri daha sağlıklı hareket etmeye yöneltiyor.

Dijital dünyanın en büyük arama motorları içerisinde bulunan Google ise, istediğimiz aramalar konusunda bize bilgiler sunan en verimli nokta olarak yaşamımızda yer alıyor.

Google aramalarına verilen önem ve alınan doğru sonuçlar ile birlikte Google, Adwords alanını bizlere sundu. Sunulan bu artı değer sayesinde internet satışı sağlanan hizmet ya da ürünler tam olarak istenilen hedef kitleye iletilmeye başlandı.  Genel olarak Google AdWords Reklamları ya da bilinen diğer bir isim ile Google Reklamları çalışma mantığını açıklayacak olursak; alakalı ürün veya hizmetin, alakalı kitleyi iletilme algoritması diyebiliriz.

Belirttiğimiz tanım, iletilebilecek en genel mantık açıklamasıdır. Dilerseniz biraz daha inceliklere değinelim ve Google Adwords Reklamları ile birlikte detayları inceleyelim.

ajanshizmetleri-google reklamı (1)

Günümüzde hangi sektör üzerinde çalışma yaparsak yapalım her zaman rakiplerimizin de bulunduğunu unutmamamız gerekir. Özellikle de karşımızda internet gücü güçlü bir mecra bulunuyorsa, bu alanda sektör rakiplerinden sıyrılmak oldukça önemli bir nokta. Herhangi bir ihtiyaç ya da bilgi için arama yaptığımızda Google, karşımıza birçok sonuç çıkarır. Fakat kullanıcı alışkanlıkları gereği bizler ilk sayfa ve ilk sırada yer alan sonuçları incelemeye başlarız. Peki eğer bizler birer telefon satışı sağlayan teknoloji merkezi olduğumuzu var sayar isek diğer tüm rakiplerimizden sıyrılarak nasıl Google aramalarında ilk sıralara yerleşebiliriz? Yanıtı açık. Tam bu nokta da Google Adwords Reklamları ile karşılaşıyoruz.

Google Reklam Modelleri

 

Sektör rakiplerinizden tıklama başına maliyetler oranları ile ayılmanızı sağlayan ve üst sıralara yerleşme imkanı sunan Google Reklamları, farklı modeller barındırır. Bu reklam modelleri çalışmaların daha sağlıklı yürümesini ve hedef kitlenin dikkatini çekme noktasını ele almaktadır.

Google AdWords Reklamlarında Nasıl Başarılı Olurum?

 

AdWords reklamlarında başarı elde etmek, Adwords hesabınızın düzenli şekilde kontrol edilmesine ve hesap yönetimine bağlıdır. Dijital dünyanın gücünü kullanarak rakiplerinizden ayrılmak istiyorsanız bir Google Reklam Ajansı olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Biz Ajans Hizmetleri.Com ekibi olarak 8 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübelerimizi oluşturmuş olduğumuz tüm kampanyalara uygulamaktayız böylece birlikte çalıştığımız tüm markalara dijital anlamda ihtiyaç duydukları tüm çözümleri mümkün olan en düşük maliyetler ile sunuyor ve web sitelerinden aldıkları verimi maksimum düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Ajans Hizmetleri.Com olarak sertifikalı Google Adwords hesap uzmanlarımız ile; hesap kurulumu, anahtar kelimelerin belirlenmesi, negatiflerin saptanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans ölçümleri noktasında sizlere yardımcı olarak çözüm ortaklığı sağlamaktayız. Sizler de uygun maliyetler ile web sitenizi Google dostu olarak ön sıralara taşımak için profesyonel bir destek istiyorsanız Ajans Hizmetleri.Com olarak sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Google Reklam, dünyanın en büyük arama motoru olan Google’ın sunmuş olduğu reklam hizmetlerini kapsayan bir alandır. Tıklama başına maliyet üzerine faaliyet gösteren Google Reklamları işletmenizin sunduğu ürün ya da hizmet dahilinde aratılan kelimelerde sitenizi üst sıralara yerleştirir. Google Reklamlarının birçok farklı modeli bulunmaktadır. Ajans Hizmetleri.Com olarak siz değerli müşterilerimize sektörünüze ilişkin olumlu ilerleyiş göstereceğiniz en etkili Google Reklam çeşidini önererek çalışmalarımıza başlamaktayız. Anahtar kelime ve gösterimler ile ilgili sağlayacak olduğumuz çalışmalar dahilinde marka/firmanız rakiplerinden ayrılarak sağlıklı şekilde arama motorunda üst sıralara yerleştirilecektir. Uygun bütçeler ile marka bilinirliğinizi arttırmak ve özel satış stratejileri ile satış tekniklerini geliştirecek bir Google Reklam Ajansı arayışında iseniz Ajans Hizmetleri.Com olarak sizlere yardımcı olmaya daima hazırız.

Google reklamları ürün veya hizmetiniz ile ilgilenen kişilere işletmenizi tanıtmaya olanak sağlar. Google reklam hizmeti için ilk olarak hizmet yada ürünleriniz ile alakalı anahtar kelimeleri belirlemeniz gerekir. Anahtar kelimelerinizi belirlerken Google’ın sunduğu anahtar kelime planlayıcı aracını kullanabilirsiniz. Google Reklamları için bu araç ile sektörünüzde en çok aranan kelimelerin aranma hacimlerine ulaşabilirsiniz. Bu planlama ile Google reklam kampanyanızı istatiksel olarak doğru planlamış olursunuz.

Ajans Hizmetleri.Com olarak sizlere sektörünüz dahilinde en verimli dönüşü alabileceğiniz Google reklam modelini belirlemekte ve bu reklam modeli dahilinde satış stratejilerinizi oluşturmaktayız. Ajans olarak Google Reklamlarınızı profesyonel şekilde yöneterek bütçenizi verimli olarak kullanıp satış tekniklerinizi ileri düzeye taşımaktayız. Uygun bütçeler ile marka algınızı arttırarak verimli ve sağlıklı reklam dönüşleri elde etmek istiyorsanız Ajans Hizmetleri.Com  olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Google Reklam Ajansı olarak müşterilerimizi Google Reklam modelleri hakkında bilgilendirmekte ve sektörlerine ilişkin olumlu reklam dönüşleri sağlayabilecekleri alana dair yönlendirme sağlamaktayız. Satış oranlarınızı arttırmak ve bütçenizi en verimli şekilde kullanmak adına Google reklam ajansına başvurmak, izleyeceğiniz en sağlıklı yol olacaktır. Ajansımız sizlere reklam kampanyaları ile ilgili detaylı çalışma sağlayarak Google’ın istediği şekilde sağlıklı bir reklam yönetimi oluşturmaktadır. Bu sayede bütçeniz gereksiz harcamada bulunmadan talep ettiğiniz kitleye en verimli şekilde ulaşacaktır. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve markanız ile birlikte satış oranlarınızı da büyütmek istiyorsanız “0505 009 05 59” telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Google Reklamları; Görüntülü Reklam Ağı, Mercant Center, Youtube Reklamları, Gmail Reklamları ve Remarketing olmak üzere 5 modelden oluşmaktadır. Bu nedenle Google Reklam ücretleri kullanılan reklam modeline göre farklılık göstermektedir. Bununla birlikte sektöre ilişkin tıklama başına maliyet oranları da Google reklam ücretlerini etkileyen diğer bir faktördür. Reklam modelleri ve Google reklam ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Ajans Hizmetleri.Com olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Reklam için ayırmış olduğunuz bütçe erişim oranlarınızı ve gösterim sıranızı da etkilemektedir. Google Adwords hesap uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizlere sektörünüzde en iyi verimi alabileceğiniz Google reklam modeli ve ücretlendirilmesi hakkında detaylı bilgiyi iletecektir.

Google reklam nasıl verilir? Sorusu tüm markaların merak ettiği bir sorudur. Google’da reklam vermek Google Adwords reklam çeşidinin belirlenmesi ile başlayan bir süreçtir. Reklam modelinin belirlenmesinin ardından Adwords hesap uzmanları markanıza ait bir hesap oluşturmaya başlarlar. Bu hesap içerisine anahtar kelime ve negatif anahtar kelime eklemesi ile birlikte hedeflemeler dahil edilmektedir. Bütçeniz dahilinde tüm reklam aşamaları oluşturulduktan sonra hesabınız aktif edilir ve reklamlarınız yayınlanmaya başlar. Ajans Hizmetleri.Com hesap uzmanlarımız sizlere ayırdığınız bütçe dahilinde ulaştığınız kitleyi ve anahtar kelime üzerinden gelen müşteri oranını raporlamalar ile iletmektedir. Bu sayede sizlerde harcadığınız bütçenin ulaştığı tüm noktaları ve potansiyel müşterilerinizi takip edebilirsiniz.